BergamoST1200-1200x800

Planując wycieczkę do Bergamo, powinniście pomyśleć o noclegu. Ja zatrzymałem się w apartamencie „Alex e Angie”, który mogę wam polecić z 3 powodów. Trochę więcej opowiadam w filmie poniżej.

Po pierwsze, atrakcyjna cena.

Za dwie noce z włoskim śniadaniem zapłaciłem 40 euro. Pokoje były czyste, schludne i zadbane, a obsługa miła. Jeśli chodzi o łazienkę, to dwie łazienki przypadają na 5-6 pokoi.

Jedyny problem stanowiła niedziałająca winda. Jeśli ktoś nie jest w stanie o własnych siłach dotrzeć na 5te piętro, to niestety to miejsce nie będzie dla niego.


Po drugie, widoki.

Jak wspomniałem powyżej, apartamenty „Alex e Angie” znajdują się na 5. piętrze, a schodami możemy podejść jeszcze wyżej na wspaniały taras, skąd rozpościera się fantastyczny widok na miasto.

Rano możecie tu zjeść śniadanie, czy napić się pysznej kawy z ekspresu, a wieczorem podziwiać skąpane w nocnych światłach Bergamo.

Po trzecie, lokalizacja.

Z apartamentów jest wszędzie bardzo blisko.

Na dworzec autobusowy i kolejowy dotrzecie w 10 minut, a do kolejki Funicolare, która mieści się u podnóża Górnego Miasta, dobrym tempem dojdziecie w 15 minut.

Ponadto nieopodal stoi przystanek, z którego odjeżdżają autobusy na Górne Miasto (Città Alta), które w 10 minut dowiozą was do celu.

Podsumowując

Jeżeli szukacie taniego noclegu w Bergamo, to apartamenty „Alex e Angie” będą bardzo dobrym wyborem. Jeśli chcecie sprawdzić aktualne ceny lub zarezerwować pokój dla siebie – poniżej sprawdzisz aktualne ceny.

Jeżeli jednak chcesz sprawdzić inne noclegi w Bergamo, zobacz co aktualnie jest jeszcze dostępne:Booking.com

Przydatne linki:

  1. Lotnisko w Bergamo – Jak dojechać do Bergamo i Mediolanu.
  2. Aktualne ceny biletów komunikacji miejskiej w Bergamo
  3. Planer podróży komunikacją miejską w Bergamo